Masaj yaptırmaya giden süt beyaz tenli kadın, kendisini yağlatıp okşatıp azmaya başlıyor güzel bir fantezi sikiş izlemek isteyenlerin tarzı video.

 

DERDİMİN DERMANINI SAHİLDE BULDUM

Merhaba ben 25 yaşında genç ve güzel bir kızım. Siz erotik sikiş hikayeleri sevenlere başımdan geçen sıkıntılı bir günü nasıl atlattığımı anlatacağım. Deniz kıyısında olan bir şehirde yaşıyorum. Bundan üç ay önce sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve ondan ayrılmıştım. Ertesi gün içime o kadar oturdu ki gece uyuyamayınca tek başıma dolaptan votka çıkartıp biraz içtim. Sonra evde duramayıp gece 3 civarı sahile gittim. Yalnız başıma dolaşmaya yıldızları denizi izlemeye başlamıştım ki biri daha varmış orada. Oda oturmuş içiyordu benim gibi canı sıkkın duruyordu biraz. Yaklaştıkça yakışıklı bir erkek olduğunu gördüm. Oturabilir miyim diye sordum ve yanında oturdum. Bir şeyler uzattı beraber içmeye başladık. Halimden anlamıştı bende onu derken duygusal bir muhabbet içine girdik. Bir an nasıl oldu anlamadım göz göze geldik ve kilitlendik sanki. Aklıma sevgilimin yaptıkları geldi ve direk yapıştım onun dudaklarına usulca. Biraz öpüşünce bıraktı tekrar gözlerimin içine derin bir bakış attı yere uzandım deliler gibi sevişmeye başladık.

O an dünya umurumda değildi onun da öyle. Bir an ayağa kalktım üzerimdeki çıkarttım denizin tam kıyaya vurduğu yere uzandım oda aynı şekilde yanıma uzandı. Sadece iç çamaşırlarımız vardı. Sırt üstü bir dakika yıldızlara doğru baktık ve duramadım onun göğsüne kafamı yasladım ve üzerine yattım. O sırada sikinin tavan yaptığını fark ettim. Benim gibi taş göğüsleri seksi kalçası olan süt gibi kızı görünce normal olsa gerek. Dudaklarına yapıştım tekrar vücudumu okşamaya başladı. Arada bir su bize vurdukça çok güzel hissediyordum. Beni ters çevirdi boynumdan bir başladı ayaklarıma kadar her yerimi emmeye başladı. O kadar tatlı yapıyordu ki mest etmişti beni. Yukarı geri geldiğinde dudaklarına yapıştım elimi sikine doğru attım. O tatlı sevişmesi bana hem cesaret hem moral kazandırmıştı. Bunu fark edince memelerimi biraz okşayıp emmeye başladı sonra yavaşça göbeğime geldi sıcak nefesiyle öyle bir emiyor öpüyordu ki hayatımın en mutlu anı gibi geldi. Sonra rahmime geldi altımdakini çıkarttı ve diliyle girmeye başladı. O anda bende her şey koptu zaten. Tatlı bir inleme başladığını fark edince iyice şevk ile yapmaya devam etti.

Benden onay aldıktan sonra kendi de altındakini çıkartıp attı. Sikini tuttu daracık rahmimi ufaktan yerleştirdi. Ah diye ince bir ses tonuyla bağırmaya başladığım anda usulca iyice soktu içime girdikten sonra bana sarıldı. Biraz içimde dururken memelerimi emmeye başladı sonra dudağıma yapıştığı anda git gel yapmaya başladı ki tamam dedim işte mutluluk budur. Nasıl keyif alıyordum dert tasa hiçbir şey kalmamıştı. Öylece bana sokarken denizin arada vurup kaçması yıldızlar filan çok romantik bir andı benim için. Sonra ben onu yatırdım yere sikini içime aldım. Beni zıplatırken elleriyle de o kadar güzel okşuyordu ki bedenimi kendimden geçmişim artık derken fazla sürmedi zevk suyum aktı. Sonra eğildim göğsüne doğru o da hafif kalçasını hareket ettirerek seri bir halde git gele başlamıştı. Hem tatlı hem zevkli bu seks beni çok hoş etmişti. Fazla sürmedi oda boşaldı. Ama sudan hiç çıkmadık. Yaklaşık bir saat boyunca sevişmişiz orada. O gün ki yaşadığım bütün sıkıntıları unutturmuştu bana ama bir daha onu göremedim. Alacağımı da aldığımdan pek umursamadım hikayem burada son buluyor hoşça kalın.

Bu porno videoya ait resimler
Fantezi Masaj Bir Arada Sikiş İzle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*