Kumral Kıza Çok Güzel Kaydım Anal Sex Hikayem

Yeni anal sex hikayeleri oku bölümünde videolu uygulamalı seks hikayesi oku ve izle

Çalıştığım şirkette ki personel müdürü ile ne yazık ki bir türlü yıldızımız barışmadı ve karıyla sürekli bir şeyler için tartışıyoruz. Harika bir fiziği olmasına rağmen karıdan nefret ediyorum çünkü sürekli gereksiz işlerin peşine beni koşturuyor ve ben de sike sike yapmak zorunda kalıyorum. Bu karının harika bir vücudu var ve bir dönem ben de şirkettekilere bununla ilgili fantezilerimi anlatmıştım karı da nereden duyduysa duymuş ve haliyle aktı bana kafayı. Her şeyi bana yaptırıyor desem abartmış olmam ve cidden beni inanılmaz yoruyor. Bir ara işten çıkmak için istifa dilekçemi bile hazırlamıştım ancak sonradan öğrendim ki karının amacı başkaymış. Yine günlerden bir gün şirketin en yoğun olduğu dönemde ben işleri haliyle yetiştiremedim ve bu benim başımda beklemek kaydıysa sabaha kadar iş yapacaktım. Deli gibi çalıştım o gün ve karı da başımda bekleyip inadında daha fazla baskı kuruyor ve iş kitliyordu. Neyse ben işleri bir şekilde bitirdim ve karının odasına gittim. Efendim işlerim bitti dedim. Anlat bakalım benim hakkımda neler düşünüyorsun dedi. O an ciddi anlamda karıdan nefret ettim çünkü bunu bilerek yapıyordu ve bana iş kitlemesinin nedeni de onun hakkında konuşmuş olmamdı. İşten çıkacaktım ve o an karar vermiştim.

Madem dedim gitmeden şu karının bir sinirlerini bozayım. Seni şu masaya yatırıp sabahlara kadar sikmem ve koca memelerinin üzerine boşalmak istiyorum dedim ev hemen ardından ayağa kalkıp kapıya yöneldim. Dur dedi. Bunları yapabilecek misin yani sabaha kadar dayanacak gücün var mı diye sordu. O an şaşkınlık içindeydim ve karının bu özleri beni fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Durmak yok dedim ve devam ettim. Sen benim altıma yat sabaha kadar sikerim ben seni merak etme dedim. Gel sik bakalım görelim dedi. Karının üzerine yürüdüm ve bunu oturduğu koltuktan kaldırıp çalışma masasının üzerine oturttum. Gömleğinin düğmelerini falan açmadım ve iki elimle yırtarak koca memelerini önüme serdim. Başladım yalamaya ama öyle delirmişim ki hem sinirden hem de arkının beni azdırmasından dolayı yalamak değil ısırıyorum karının memelerini. Öyle güzel memeleri vardı ki ağzımdan hiç çıkmasın istedim ama amcığını da yalamak istiyordum. İki elimle itip masaya yatırdım bunu ve siyah kalem eteğini sıyırıp o sulu amcığını yalamaya başladım.

Ben yaladıkça saçlarımdan çekiştiriyor ve seni arzuluyorum diye bağırıyordu. Bacaklarını ayırmış sulu amcığını bana pay ederken ben deliriyordum. Yarrağımı çıkartıp eline verdim ve biraz da saksodan sonra amcığına girdim. Bacaklarını iki elime almışım ve gidip gelmeye devam ediyorum bu arada gözlerinin içine bakarken seni sabaha kadar sikeceğim diyordum. Sik beni aşkım daha sert sik diye bağırıyordu ve ben de ona karşılık daha sert cevap veriyordum. Personel müdürünün ne tür bir orospu olduğunu o an anlamıştım. Orospuya hak etiğinden daha fazlasını vermek için biraz daha direndim ancak koca memeleri artık boşal diye yalvarıyordu ve biraz daha misyonerden sonra yarağı çıkartıp memelerine akıttım. Kumral Porno Memelerine akan döllerimi eline alıp yalamaya başladı ve bu kadar mı diye sordu. Biraz dinleneyim daha sonra devam ederiz dedim ve koltuğa geçip oturdum. Karı durmak itemiyordu ve gerçekten azgın bir kevaşeydi. Dinlenmeme bile fırsat vermeden ikinci posta için ağzına aldı ve yalamaya başladı ve ikinci posta için hazırlıkları tamamladıktan sonra daha etkili ve daha kusursuz bir şekilde sikiş çevirdik diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*