Seviştim 69 Yaptım Sonra Sikip Boşaldım Yeni Sex Hikayesi

Gerçek sex hikayeleri resimli videolu seks hikayesi..

26 yaşındayım ve uzun süredir tek başıma kalıyorum. Güzel bir evim var ve bana yetiyor. Çok fazla arkadaşım yoktur ve genellikle de yalnız takılmayı severim ancak yakın zamanda karşıya taşınan üniversite öğrencisi kız sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor. Sürekli kapıya gelip bir şeyler istiyor ya da sohbet etmek istediğini açık açık belli ediyor ve tabi ben de geri çevirmiyorum. Neyse bunun niyeti zaten bariz belli oldu ve ben de artık niyeti bozalım istedim. Yine bir gece benim kapı çaldı, ben de oturdum film izliyorum. Az çok tahmin ettim karının geldiğini ve zaten de yanılmadım. Buyur ettim karıyı zaten geceliğiyle falan gelmiş. Neyse bacakları ayırıp oturdu bu artık nasıl bir orospuluksa karı inanılmaz rahat ya da azgınlık diyelim. Karının bacakları izlerken ben o da sürekli bir şeyler anlatıyor ama anlattığı hiçbir şeyi dinlemiyorum çünkü benim kafa farklı yerlere çalışıyor. Bu bir ara ayağa kalktı ve ben de harekete geçtim. Tam mutfağa giderken sarıldım arkasından ama bu beni itti. Saçmalama dedi ve kızgın ir şekilde suratıma baktı. Dalga mı geçiyorsun lan diyerek devam ettim ve tutup bunu okşamaya başladım.

Elbiseyi sıyırıp kalçalarına atladım ve karı hala kaçmaya çalışıyordu. Muhtemelen bir tecavüz sahnesi hazırlıyor ve kendine göre bir fantezi ayarlıyordu. O eve o kıyafetle gelip sikişmemek sanırım saçma olacaktır. Karının elbiseyi sıyırıp bacaklarının arasına ulaştım ve biraz gevşettikten sonra bunu kanepeye uzatıp ağzına verdim. Sakso çekiyor ama karı cidden beni istemiyor gibiydi çünkü bu yaptığı şey numaradan falan değildi yani ciddi ciddi gitmemi falan söylüyordu ama duramazdım. Sakso bittikten sonra ben bunun göğüsleri yalamaya başladım ve karı da o an şovu bırakıp kendini bana verdi. Kusursuz bir fiziği yoktu ama bu tecavüz fantezisi beni biraz tahrik etmişti çünkü karı bunu kendisi hazırlamıştı. Göğüslerinin uçlarını emiyor ve bir parmağımı da emmesi için ağzına veriyordum. Karı deliler gibi yalıyordu beni ve artık numara yapmayı bırakmıştı. Neyse ben bunu domaltıp göt deliğini yalamaya başladım ama götten girme gibi bir niyetim yoktu, biraz azdırayım da kendine gelsin diye yalamaya başladım karı da bu arada amcığını parmaklıyordu. O kendini parmakladıkça gaza geldim ve kalçalarını hafif ayırıp direk göt deliğine daldım. Karının daha önce anal yaptığı zaten belliydi ve hiç sesini çıkarmadı.

Götten girip inletmeyi düşünüyordum ama benimki pek işe yaramadı. Karıya biraz daha sert davranmaya başladım ve saçlarını tutup belini hafif bastırınca karı daha fazla zevk almaya başladı. Ben sertleştikçe o da sertleşmeye başladı, belli ki ikimiz de hard seviyorduk… Göt deliğinden anal porno sonra bir de amcığa girdim ama pozisyonu değiştirmedim çünkü karının beli falan çok iyiydi ve domalmasını da biliyordu. Çok geçmeden karı üzerime çıktı ve zıplamaya başladı. Memeleri karşımda zıplarken ben de boş durmadım ve göğüslerini yalamaya başladım. Keyifli bir gece oldu benim için ancak daha da keyifli olan şey bu karının beni arkadaşına da anlatması oldu. Ertesi gün ikisi birlikte geldi ve harika bir grup seks deneyimi yaşadık. O gece ben bunun içine boşaldım çünkü karı tam bir profesyoneldi ve hamile kalma gibi bir durum da söz konusu değildi, bunun önlemini çok önceden almış ve ben de ölü çocuklarımı risksiz bir şekilde içine bıraktım.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment