Sikişirken 69 yapmayı seven bir kadının sikiş videosu.

ATEŞİM BAŞIMA VURUNCA KAPIYA GELEN POSTACIYA VERDİM

Merhaba ben 33 yaşında dul bir bayanım. Ama hala içim kıpır kıpır asla eğlencemden taviz vermeden yaşamaya devam ederim. Bir gün televizyona bakarken şu reklamlardan birini gördüm bayan azdırıcı filan sunuyorlardı. Merak ettim acaba nasıl bir etki veriyor diye. Sipariş verdim söyledim geldi. Sabırsızlıkla açtım paketi kendi üzerimde kullandım. Ben nereden bileyim böyle bir etki yapacak. Yarım saat filan geçti herhalde vücuduma bir ateş bastı üstümü filan çıkarttım aranmaya başladım. O ara kapı çaldı açtım baktım benim yaşlarımda bir postacı. Yakaladığım gibi içeri çektim neye uğradığını şaşırdı. Direk üstümü attım bir kenara bir baktı süt gibi vücudum var taş gibi 88 ölçüde diri memelerimi ince belimi seksi kalçamı gördükten sonra bir duraklayıverdi o an. Yatak odasına sürükledim direk nasıl hızlıca üstünü çıkarttım bilmiyorum. Başladım saksafon çekmeye öyle bir iştah ile yapmaya başladım ki adam havalarda uçuyordu resmen.

Sikini kaldırdıktan sonra karşısına geçip popo hareketlerim ile iyice azdırdım onu fazlaca keyiflensin ki en sağlam halinde köklesin bana iyi sikiş yapalım diye. Sonra timsah tarzında yatağın ucundan üzerine doğru yürüyüp sikini hafiften öperek iyice üstüne çıktım. Kıvrak kalçamı üstünde gezdirdikçe kıvama nasıl geldiyse o da duramadı artık beni kendine çekti yapıştı dudaklarıma. Eliyle sikini tuttu alttan da bana sokmaya çalışıyor elimle içime yerleştirdim of nasıl da tatlı bir halde giriyordu vücuduma. Kafasını daldırdı göğüslerime elleriyle popomu avuçlayarak bana git gel yapmaya başladı. Üçü bir arada kahve gibi hem yalıyor hem okşuyor hem sokuyor nasıl kıvama getirdi beni üstünde zıplamaya başladım bende. Kendimi o kadar kaptırmışım ki bilincim gitti resmen bir ara ne kadar hızlandıysam boşaltmışım onu içime farkında değilim.

Bana söyledi biraz kendine gelmesi için süre verdim ama duramıyorum. Kafasını rahmime bir dayadım elimle de bastırıyorum. O beni yaladıkça sanki daha çok yanmaya başladım. Yaptıkça isteğim söneceği yerde daha çok iştahlanmaya başladım. Devam ediyordu ki artık o da kaldırdı malzemeyi. Beni çekti kendine doğru sikini usulca soktu içime. Sonra belimden kavradı kucağında havaya kaldırdı. Duvara yasladı sırtımı bacaklarını belime doladım. Memelerime boynuma yapıştı emerken bana bir geçirmeye başladı zevkten havalara uçuyordum resmen. O da aşırı keyif alıyordu artık ayaklarında derman kalmadı herhalde geri yatırdı yatağa. Yanıma uzandı oda bir bacağımı havaya kaldırıp arkama geçti yan yatarken aradan birden bir soktu ah diye inlettikçe beni daha sert sikmeye başlamıştı. Kafamı arkaya çevirip bir yandan öpüşmeye başladık o arada daha da sert sokmaya başlayınca ben artık duramadım boşalacağımı anladım. Dudaklarına bütün nefesini çekip bir yapıştım ki boşalana kadar o kadar ateşli halimi görünce o da boşaldı. Sonra telefonu çaldı acil gitmesi gerektiğini söyleyip bana teşekkür etti ve gitti. İlaçları yanınızda biri yokken sakın kullanmayın benden söylemesi.

Bu porno videoya ait resimler
Sikiş de 69 Seven Kadın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*