Türk Porno – Am Yalar Göte Dalarım

Zeynep Sönmez Türkçe seks filmleri

Öğrencilik güzel şey ve bir de düzenli seks hayatınız varsa bana göre hiçbir sorun yok demektir. Parasızlık bir şekilde hallediliyor ve ben açıkçası bunu çok fazla dert etmiyorum çünkü bunu unutturacak çok fazla şey var ve onlardan bir tanesi de kadınlar ve seks… Düzenli seks yaptığım bir hatun vardı ve üstelik sevgilisi de vardı ancak kız şehir dışında olduğu için gayet rahat takılabiliyordu ve ben de bu rahatlığı en iyi şekilde kullanmaya devam ediyordum. Kızın hayal gücü inanılmaz genişti ve fantezi konusunda benden daha iyi olduğunu da belirtmek isterim. Monotonluktan kurtulmak adına bana farklı bir şey deneyelim dedi ve ben de anal seks türü şeyler düşündüm ancak bu çok farklıydı ve daha önce denemediğim bir şeydi.

Kız o gece evime geldi ve ben de özellikle bizimkileri evden gönderdim. Renkli ve hareketli bir gece olacağı kesindi ancak bu kadar renk en azından benim hayatım için biraz fazlaydı. Kıs bazı kostümler getirdiğini söyledi ve bir tanesi de kedi kadın kostümü idi ancak bunun yanında kelepçe ve kırbaç da vardı. Ben bunları görünce şok oldum çünkü daha önceleri hiç böyle şeyler denememiştim ve ilk kez başıma gelecekti. Beni rahatlatmak için yatağa yatırdı ve biraz masaj yaptı zaten ben o masajla birlikte iyiden iyiye gevşedim ve bu gevşeme ile birlikte hazır hale geldim.
Kelepçeler bağlandı ve kız kedi kadın kostümünü giydi. Böyle güzel bir fizik yok ve o fizik bir de kostüm ile bir araya gelince ortaya çok daha muazzam bir şey çıkıyor. O gece kılı kıpırdatmadım diyebilirim çünkü ellerimde sürekli kelepçe vardı ve yatağa bağlı bir şekilde hiçbir şey yapamıyordum. Kelepçeleri çıkarmasını istedim ancak bu gece kendisinin lider olduğunu ve ne isterse onun olacağını söyledi ben de mecburen kabul ettim. Deliler gibi sakso çekti ve zaman zaman da kırbaçla beni tokatladı. Kırbaç darbeleri ile birlikte benim dalganın daha diri hale geldiğini fark ettim ve o an bu fantezinin neden olduğunu anladım. Kız asında kendine çalışıyormuş ancak bu durum hoşuma gitti çünkü karı inanılmaz derecede doyumsuz bir kadındı.

Yatağa asıp üzerimde zıplamaya başladı ancak karşımda zıplayan göğüsleri beni inanılmaz tahrik ediyor ve delirtiyordu fakat hiçbir şekilde dokunamıyor ya da ağzıma alamıyordum çünkü yatağa bağlı bir şekilde yatıyordum. Göğüslerini gördükçe çıldırıyor ve yerinde duramıyordum ancak karı da ısrarla kelepçeleri çıkarmıyordu. Üzerimde deliler gibi zıplıyor ve yarağımı kıracak gibi oluyordu çünkü kudurmuştu. Neyse ki bir sorun yaşamadan karı boşaldı ve yanıma uzandı ancak ben boşalamamıştım ve ellerim öylece duruyorum. Kelepçeyi çıkardı ve bu kez de benim şovum başladı. En sevdiğim pozisyonda yani dizlerinin üzerinde sikmeye başladım bunu ve ben hayatımda o kadar sert olduğumu da hatırlamıyorum ancak bunu hak etmişti. Kalçalarına vura vura sikiyor ve deliler gibi inletiyordum zaten o da durumun farkındaydı. Keyifli bir gece oldu ve ben en son içine boşaldım. Karı zaten düzenli olarak bana geliyordu ve haliyle hap da kullanıyordu. O geceki seksi hiçbir şeye değişmem ve bir kez daha aynı kostümle siktim onu. O günden sonra farklı kostümler ile de karşıma çıktı ve beni nasıl azdıracağını da artık çok iyi biliyordu çünkü bu hatun tam bir profesyoneldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*